North East Medical

New SIte

Coming Soon

Lorem ipsum dolor sit amet, dictumst

Lorem ipsum dolor sit amet, dictumst sed sed ullamcorper accumsan turpis non, morbi qui iaculis integer sem fusce mauris, tortor turpis dignissim eget, sapien quis ut tortor mi. Vitae adipiscing lectus justo vulputate, at penatibus, rhoncus metus ac, ac ipsum eros hymenaeos hac pretium, potenti ad morbi. Nec mauris hendrerit fusce ornare at, aliquet fermentum integer. Bibendum netus sed laoreet vestibulum eros. Per in purus, vestibulum posuere, dignissim faucibus, pede integer, nibh sed. Bibendum eu, imperdiet ultricies at. Pellentesque ultrices suscipit elit. Elit nunc ac. At ut, pede vestibulum vitae at maecenas odio est, fusce nam est vel aliquam dapibus. Donec facilisi pede etiam vitae pretium, ante elit nec amet nulla ipsum, mi iaculis risus nibh laoreet, mauris sapien.

Contact Us

 Main Office 888-534-4295     •       330-534-9792


Jeffrey J. Bobby
President
jbobby@nemedical.net - President

Medical Gas Pipeline
Service / Equipment Sales

Eric White
Central Regional Sales Rep
Cell (724) 854-4984
ewhite@nemedical.net


 

 
Field Sales/Service

Jason Stere
Regional Service Rep
Cell (724) 699-8628
jstere@nemedical.net
 
Jerry Rusek
Regional Service Rep
Cell (570) 350-0966
jrusek@nemedical.net

 

DJ Roth
Regional Service Rep
Cell (330) 651-3725
droth@nemedical.net

 

Joe Stavitz
Regional Service Rep
Cell (732) 300-8260
jstavitz@nemedical.net

Jeffrey Bobby

Regional Service Rep

(724) 510-1416

jjbobby@nemedical.net

Noah Stere
Regional Service Rep
Cell (330) 307-9893
nstere@nemedical.net
 

  • 57 W Liberty St. Hubbard , OH 44425

Our Expertise

Expertise 1

Lorem ipsum dolor sit amet, dictumst sed sed ullamcorper accumsan turpis non, morbi qui iaculis integer sem fusce mauris, tortor turpis dignissim eget, sapien quis ut tortor mi.

Expertise 2

Lorem ipsum dolor sit amet, dictumst sed sed ullamcorper accumsan turpis non, morbi qui iaculis integer sem fusce mauris, tortor turpis dignissim eget, sapien quis ut tortor mi.

Expertise 3

Lorem ipsum dolor sit amet, dictumst sed sed ullamcorper accumsan turpis non, morbi qui iaculis integer sem fusce mauris, tortor turpis dignissim eget, sapien quis ut tortor mi.

Expertise 4

Lorem ipsum dolor sit amet, dictumst sed sed ullamcorper accumsan turpis non, morbi qui iaculis integer sem fusce mauris, tortor turpis dignissim eget, sapien quis ut tortor mi.

Expertise 5

Lorem ipsum dolor sit amet, dictumst sed sed ullamcorper accumsan turpis non, morbi qui iaculis integer sem fusce mauris, tortor turpis dignissim eget, sapien quis ut tortor mi.

Expertise 6

Lorem ipsum dolor sit amet, dictumst sed sed ullamcorper accumsan turpis non, morbi qui iaculis integer sem fusce mauris, tortor turpis dignissim eget, sapien quis ut tortor mi.

57 West Liberty Street
Hubbard, Ohio 44425

“Convallis nisl dapibus maecenas in, turpis justo lacus orci, elit iaculis vivamus nec vitae quis erat. Porta eu ac et donec amet sem.”

Trust Our Expertise